Створення сайтів Кривий Ріг

Створення сайтів Кривий Ріг – це компанія TeamLabs. З 2009 року протягом багатьох років ми створюємо якісні сайти, які допомагають розвиватися нашим клієнтам.

Якої мети можна досягти за допомогою розробки сайту? Які завдання для цього необхідно вирішити? Як правильно вибрати виконавця? Якою буде вартість розробки сайту? Що входить у вартість розробки сайту та які фактори на це впливають? Що таке “якісний” сайт?

Ці та багато інших питань виникають у компаній чи приватних осіб, які зацікавлені у створенні сайту з нуля. І так, навіщо потрібен Web-сайт.

У сучасному світі, Web-сайт є вашим електронним офісом – це один з інструментів для ведення бізнесу та отримання більшого прибутку. Сайти створюються в більшості випадків для формування іміджу компанії, ведення ефективної реклами та маркетингових досліджень з метою пошуку нових покупців та збільшення обсягу продажу.


СТВОРЕННЯ САЙТІВ – КРИВИЙ РІГ


Создание сайтов Кривой Рог

Створення сайтів – це складний та трудомісткий процес. При розробці наше завдання приділяти велику увагу вмісту, структурі веб-сайту та створення унікального дизайну веб-сторінок, а також вибір зручних методів навігації по веб-сайту.

Головне на сайті – це його зміст чи контент, структурованість інформації, навігація, а потім графічне оформлення чи дизайн сайту. Іншими словами, дизайн сайту визначається змістом матеріалів, які на ньому публікуватимуться.

Також при створенні сайту наша команда оптимізує його для пошукових систем, так як цільовий відвідувач приходить на сайти в основному з пошукових систем, тому нам необхідно прагнути максимально високого рейтингу.

Особливу увагу ми приділяємо таким мета – тегам як Тitle (заголовок), Keywords (ключові слова) та Description (опис), а також розташування ключових слів у тексті Web-сторінок, адже це є ключовими аспектами досягнення поставлених завдань.

Розміщення сайту на хостингу

Один із найважливіших етапів створення сайтів є розміщення його на хостингу. Веб-хостинг – це місце для розміщення сайту на сервері в мережі Internet, який надає доступ до Web-сторінок відвідувачам сайту. Сервери пропонують як платні, так і безкоштовні хостинги. Відмінність цих хостингів полягає в якості послуг, що надаються. Компанія TeamLabs співпрацює тільки з платними хостингами та допомагає вибрати максимально підходящий під ваш вигляд сайту.

SEO-оптимізація та просування сайту

SEO-оптимізація сайту – це реалізація стратегії, що складається з технічних аспектів та маркетингової тактики, спрямованої на збільшення кількості відвідувачів на веб-сайті, що дозволяє йому зайняти більш високі позиції в результатах пошукової видачі.

Ефективна оптимізація сайту має на меті безперервну роботу з проектом, головною метою якої є результат у вигляді дружнього ставлення з боку пошукових систем, а також його простота та привабливість для самих користувачів. Так що тільки якісний підхід створення сайтів дасть відчутний результат та обсяг трафіку на сайт буде не просто зростати, а наводити все більше і більше реальних клієнтів.

Щоб отримати максимальну віддачу від інвестицій у створення сайту необхідно використовувати комплексний підхід. Він допоможе у розкручуванні сайтів. Саме досвід у напрямку комплексного інтернет-маркетингу та розуміння тонкощів роботи пошукових систем дозволяє нашій Web-студії пропонувати своїм клієнтам розкрутку сайту недорого. Ми завжди шукаємо оптимальне рішення, яке дозволить окупити вкладення за короткий термін.

Підтримка сайту

Після того, як створення сайту завершено, компанія TeamLabs не припиняє з вами роботу, а продовжує здійснювати підтримку та регулярні оновлення сайту. Адже чим частіше ми з вами оновлюватимемо інформацію на сайті, тим більше буде цільових відвідувачів сайту та природно споживачів вашої продукції чи послуг.


РОЗРОБКА САЙТІВ – КРИВИЙ РІГ


Мотивами для розробки сайту є його відсутність, або нездатність існуючого сайту вирішувати актуальні для компанії завдання. Причини, через які сайт не виконує своє призначення, може бути безліч, основні з них це незручна структура сайту, старий «немодний» дизайн і відсутність системи управління сайтом. Таким чином, усвідомлюючи проблему, клієнт починає шукати шляхи її вирішення. І тут оптимальним вирішенням проблеми є активна взаємодія з Web-студією, проте є і варіант створення сайту під ключ. Адже фахівці веб-студії займаються необхідною роботою з розробки структури сайту, розробки дизайну, верстки, програмування, оптимізації, тестування. Після закінчення роботи клієнт отримує логін та пароль від сайту та його сервісів. Ресурс повністю готовий до роботи і вже заточений під просування, а це означає, що він готовий приносити прибуток.

Створення Web-сайту відбувається зазвичай за єдиним алгоритмом.

 • Визначення мети створення сайту.
 • Розробка технічного завдання.
 • Розробка сайту.
 • Розміщення сайту на хостингу.
 • SEO-оптимізація та просування сайту.
 • Підтримка веб-сайту.

Визначення мети створення сайту

У нашій Web-студії ми допомагаємо клієнтам з визначенням цілей та завдань вашого майбутнього сайту. Ми виділили основні цілі:

 • Підвищення впізнаваності та лояльності споживача до бренду чи компанії, підтримання позитивного іміджу компанії;
 • Збільшення числа клієнтів та партнерів компанії;
 • Збільшення обсягу продажу послуг та продуктів;
 • Контакт із цільовою аудиторією, надання їй необхідної та актуальної інформації, оперативна взаємодія з клієнтами, партнерами, дилерами;
 • Продаж товарів та послуг за допомогою Інтернету;
 • Маркетингові дослідження.

Перед розробниками сайту, зазвичай, ставиться кілька завдань, вкладених у досягнення основних цілей. Ось деякі з них:

 • Допомога у визначенні потрібного виду сайту – інтернет-магазин, сайт-візитка, створення односторінкового сайту тощо.
 • Розробка стильного дизайну, який враховує фірмовий стиль компанії;
 • створення маркетингових інструментів (зворотний зв’язок, анкетування, опитування, тестування);
 • Створення ресурсу, зручного для здійснення покупки – вибору, придбання та, можливо, використання товару чи послуги.

Розробка технічного завдання

У технічному завданні враховуються всі етапи розробки та супроводу сайту, цілі та призначення сайту, його web-дизайн, методи навігації, вказується мова розмітки сторінок тощо.

Зазвичай сайт повинен містити:

 • Інформація про компанію, реквізити: поштова адреса, телефон, адреса електронної пошти.
 • Каталог пропонованої продукції чи послуг.
 • Інформаційний розділ – новини, статті, аналітичні огляди на тему пропонованої продукції або послуг.
 • Лічильники числа відвідувачів.
 • Способи оплати.

Правильне складання ТЗ – це перший крок до якісного результату. Щоб продукт працював чітко, без збоїв та й просто безпечно — всі його елементи мають бути продумані.

Наші основні вимоги щодо розробки ТЗ.

 • Подробиці. Все, що має зробити фахівець, необхідно вказати у ТЗ. Навіть якщо це обов’язкова частина роботи, навіть якщо розробник робив це сотні разів і не потребує нагадування. Кожну вимогу кожен аспект робіт слід прописувати.
 • Відсутність неточностей. Будь-яким неоднозначним формулюванням чи суб’єктивізму не місце у ТЗ. Це інструкція, в якій йдеться про те, що і як зробити, а поняття: «добре», «красиво», «чіпляє» у всіх різні.
 • Зрозуміла мова. Виправлення: зрозумілий для фахівця. Це означає, що фахівець не повинен розшифровувати та перепитувати, що саме від нього хочуть.

Давай зробимо це разом

Зроби перший Крок зараз…

5/5 - (23 votes)